· 

Mobilny kredyt pozabankowy zostawia rywali w tyle

Nowa mobilna pożyczka pozabankowa długoterminowa proponowana jest przez nową firmę pożyczkową, która 15 września uruchomiła swój pierwszy punkt kredytowy w Warszawie.

 

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że dokładnie firma pożyczkowa wstrzeliła się w niszę na rynku długoterminowych pożyczek pozabankowych z linii mobilna pożyczka w 5  minut. W końcu na pieniądze nie trzeba czekać.

Firma pożyczkowa chwali się, że mobilna pożyczka pozabankowa to pierwsza komercyjna oferta pożyczki długoterminowej dostępna w procesie online w 5 minut

Dzięki zmniejszeniu procesów związanych z weryfikacją klientów do 5 minut, firmie pożyczkowej udało się zwiększyć liczbę wniosków do oszałamiających 11 000 dziennie. Tym samym mobilna pożyczka pozabankowa długoterminowa na https://www.get-money.pl/aktualności/banki/pożyczka-pozabankowa-długoterminowa ma być dużo szybciej przyznawana przy jednoczesnym zmniejszeniu formalności.

Firma pożyczkowa deklaruje, że mobilna pożyczka pozabankowa długoterminowa przynosi "skok w szybkość rozpatrzenia wniosku i wypłaty pieniędzy na poziom przewyższający większość szybkich pożyczek gotówkowych dostępnych w internecie". Nowa oferta mobilnej pożyczki pozabankowej ma doskonale uzupełnić ofertę pożyczek ratalnych z bardziej wymagających klientów indywidualnych, firmowych a także emerytów, rencistów i studentów, gdyż mobilna pożyczka pozabankowa długoterminowa skierowana jest również do biedniejszego grona klientów.

A pamiętajmy, że nawet ubiegłoroczna pożyczka pozabankowa długoterminowa Pro wciąż szybkością rozpatrywania wniosków i przelewu środków na konto pożyczkodawcy przebija wiele najnowszych ofert pożyczek flagowców

Pożyczka pozabankowa długoterminowa PRO rok po premierze wciąż pozostaje jedną z najczęściej zaciąganych pożyczek online na rynku. W połączeniu ze zoptymalizowanym procesem wnioskowania przez internet oraz weryfikacji klienta, sprawia, że pożyczka pozabankowa długoterminowa Pro pod względem szybkości wnioskowania, weryfikacji i wydania decyzji kredytowej nie ma powodów do wstydu nawet na tle dużo nowszych ofert szybkich pożyczek pozabankowych.

Pożyczkodawca porównał niedawno kilka najszybszych pożyczek pozabankowych długoterminowych online. Żadna firma oferująca pożyczki pozabankowe długoterminowe nie był w stanie rozpatrzyć wniosku o pożyczkę złożonego w aplikacji szybciej, niże rywale. Niestety na tym aspekcie mobilna pożyczka pozabankowa długoterminowa kończy swoje walory ze względu na wyższe koszty w porównaniu do rywali.